Embed

Deniz Çakır'ın evinden kareler

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olduktan sonra İstanbul’a taşınmış oyuncu.
En çok Nişantaşı ve Beyoğlu semtlerini sevdiğini söylüyor. “Bu iki semt nostaljik ruhları ile bana her zaman yakın gelmiştir. Nişantaşı yaşamak için aklımın bir köşesinde hep vardı” diye anlatmayı sürdürüyor.

200 metrekarelik çatı dubleksinin alt katında salon, mutfak, biri giyinme olmak üzere toplam üç oda ve bir banyo bulunuyor. Üst kat ise tamamen yatak odası olarak tasarlanmış. Kütüphane, makyaj ve çalışma bölümlerine ek bir banyo ve sauna da var.
Evi dekore ederken mimar Cemile Şişman’dan destek almış genç oyuncu: “Ben zeminde ahşabın verdiği sıcaklığı hissetmek istiyordum. Evde daha önce klasik parkeler vardı. Alt katın odaları dışında kalan tüm kısımları kalın meşe kaplatmak istedim. Üst katta beyazın hakimiyetini bozmamak için tamamen beyazlatılmış laminat parke kullanıldı.”

Evin banyoları da yenilenmiş. Alt katta spa havasında bir banyo tercih etmiş. “Uzun banyo keyfi yaşamak için istedim bunu. Loş ve dinlendirici bir aydınlatma tercih ettim burada” diyor.

Salondaki ve üst kattaki duvarların bir bölümü beyaz tuğla görüntüsü veren artstone marka panelle kaplanmış. “Aslında orijinal tuğla duvar tercih ederdim ama bu da istediğim havayı yarattı burada” diyor oyuncu.

Evin genel dekorasyonuna gelince... Gri-beyaz ağırlıktaki salon katında modern ve ferah bir görüntü hakim. Geniş ve rahat kanepelere Mudo Concept’ten sandık sehpa eşlik ediyor.

Instyle Home

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !