Embed

Hakan Akkaya'dan tüyolar

 

Ünlü modacı Hakan Akkaya, sonbahar ve kış sezonu için çok özel tüyolar verdi.
 

Bu sezon 7.si düzenlenen İstanbul Fashion Week için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

IFW'ye ilk defa bu yıl katılan Hakan Akkaya, çok heyecanlı olduğunu söyledi. Ünlü modacı Habertürk'e özel tüyolar verdi.

SONBAHARIN VAZGEÇİLMEZİ

Havaların serinlemesiyle ne giyeceğimize şaşırdık. Özellikle akşam saatlerinde kendini iyice hissettiren serin hava, aylardır kullanılmayan hafif kışlıkları

dolaplarından çıkarttı. Sonbahar sezonunu sorduğumuz Akkaya, "Bayanlara trençkot ve blazer giymelerini öneriyorum. Ben kadınlara blazerı daha çok yakıştırıyorum. Ama casual bir görüntü istiyorlarsa trençkot tercih etmeliler" dedi.

PASTEL VE DUMANLI RENKLER HÂKİM

Başarılı modacı renkli bir kış sezonu geçireceğimizi belirtti. Bu kış parlak renklerin yerini pastel ve dumanlı renkler alacak. Koleksiyonunda turkuaz ve sarı tonlarına yer verdiğini anlatan Akkaya, siyah beyaz uyumundan vazgeçemediğini söyledi.

DOLABINIZDA MUTLAKA BULUNDURMANIZ GEREKEN 5 ŞEY!

1) Siyah kalem bir elbise

2) Ceket

3) Siyah krokodil bir ayakkabı

4)Beyaz ipek gömlek

5)Doğru kalıp bir pantolon

KİLOLARINIZI SAKLAMANIN YOLLARI!

Türk kadınlarının basen problemi olduğu bilinmekte. Yaptığımız yanlış seçimlerle fazla kilolarımızın daha da belirgin olmasını sağlayabiliriz. Akkaya, basenleri geniş olan bayanların üst kısmının genellikle daha ince olduğunu belirterek şu önerilerde bulundu: "Dar kalıplı pantolonlar giyip üstüne daha bol bluzlar tercih etmeliler. En önemlisi problemli bölgelerinin farkında olup giyinmeliler."

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !